Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógép röviddel a...

A számítógép röviddel a bekapcsolás után leáll, hogyan derítsem ki mi a hiba?

Figyelt kérdés

Bekapcsolom a gépet, a házventilátor felpörög teljes fordulatra kb. 5-6 másodpercre (ezt a hiba előtt is csinálta, de csak 1 másodpercig, gondolom az a normális) azután kb 20 másodpercig fekete képernyő, csipog 1-et, majd megjelenik a Windows logo, és röviddel ezután kikapcsol.

Néha betölt a Win, onnantól már jó, de csak a a következő kikapcsolásig.

Amiket próbáltam: minden perifériát leköttem vga, dvd író, ház venti, BIOS reset, alaplap elem ki-be, SSD-t átraktam egy másik gépből.

Maradt a táp, alaplap, proci innen nem tudom merre induljak, hogyan folytassam a hibakeresést.



2021. júl. 17. 14:41
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
52%

es procit nem kaptad ki?

meg ramokat


beolajozni labakat ne csikorogjanak


milyen alalaprol van szo?

elotte torte

nt valami?

aramszunet


Pedig masik tappal is erdemes lenne kiprobalni elsonek

2021. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"beolajozni labakat ne csikorogjanak" Ennyi erővel fel is gyújthatja. Értem én, hogy kontár a neved, de baromságokat ne ajánlgass, mert a végén komolyan veszi.
2021. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki más rammal is, esetleg még az lehet a hiba.
2021. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!