Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért sípol a gépem bekapcsolá...

Miért sípol a gépem bekapcsoláskor ötször?

Figyelt kérdés
Vasárnap adtam el a gépemből a videókàrtyàt azutàn besem kapcsoltam, tegnap dugtam át alaplapi hdmire a monitort és bekapcsolom erre ötször csipog és semmi kép mitől lehet?

2021. jún. 8. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alaplap leírásában kell elolvasni minek a hibaüzenete az 5 csippanás. Gondolom a videokártya hiánya. Lehet le volt tiltva az alaplapi HDMI, és most gondban van?
2021. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rezelted le a biost
2021. jún. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
CPU hibát jelez. Azért, mert a procidban nincs GPU mag, így nem tud képet adni. Én is így jártam, csak én eleve nem is vettem videókártyát. Már majdnem küldtem vissza a procit garizni, amikor a google nagy nehezen kiadott egy fórum topikot amiben erről volt szó. Kivettem a videókártyát a régi gépemből, beletettem és már indult is, azóta is hibátlanul működik, persze vettem bele egy hozzá való kártyát, még pont az árak elszállása előtt.
2021. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen processzorod van? AMD szériáknál csak a G jelűben van IGP, intelnél meg az F végűekből van kihagyva, ha nincs IGP (beépített grafikai vezérlő) a processzorodban, nem fog képet adni az alaplapi kimeneten, mert nincs mit, el se tud indulni nélküle.
2021. jún. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!