Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez most már végleges verziója...

Ez most már végleges verziója lenne az msi b550 A-pro alaplap biosának?

Figyelt kérdés

[link]


Mert folyton figyeltem de a relase date időpontjában még a verziónál béta volt kiírva.Most meg nincs oda írva,hogy béta de itt - Update to AMD ComboAM4PIV2 1.2.0.3b meg ott van a kis b betű.Ez nem bétát jelent?



2021. júl. 23. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:

de az bétát jelent.


amúgy ha nincs semmi gondod, akkor ne frissítsd.


örök mondás hogy ami jó nem basszuk el :D

2021. júl. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jónak jó de valamiért néha első indulásra sípol hármat a vga-ra. Volt már benne 3 kártya elsőnek azt hittem a pci 3.0 miatt esetleg,most pci 4.0 kártya van benne de néha csinálja. Gondoltam talán egy új bios frissítés segíthetne az anomálián.
2021. júl. 23. 04:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól látom, maga a bios nem béta, csak a benne levő javítás. Ha frissíteni akarod a biost, akkor tedd fel az utolsó előttit. Ott nincs a javításban "b" betű.
2021. júl. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár ez még nem olyan alaplap, amit ne támogatnának, nekem van olyanom (2006-os), amin beta bios az utolsó, a stabil ki se jött rá soha. Az volt rajta amikor hozzám került, irodában selejtezték, nem tudom mi baja lehetett, hogy a rendszergazda rátette, de nálam tökéletesen működik. Szokták mondani, hogy ha nincs bajod a géppel, ne frissítsd a biost.
2021. júl. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3/


Nekem az ez előtti van fent csak frissíteni szeretném a legújabra mert van egy idegesítő anomália amit esetleg talán megszüntetne a javítás de nem tudom biztosra csak reménykedek


Valaki ezt írta a kérdésemre máshol,azt írta ez semmilyen formában sem béta

"Screenshot alapján már a végleges verziónak tűnik.

A b betű azért van ott, mert ez esetben teljes nevén az AMD Agesa verziószám 1.2.0.3 Patch B, amit röviden csak 1.2.0.3b-nek jelölnek (van Patch A meg sima verzió is, értelemszerűen a Patch B a tuti)."

2021. júl. 23. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!