Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet így használni a laptopot??

Lehet így használni a laptopot??

Figyelt kérdés
Sziasztok testvéremnek van egy acer aspire e-15 es1-571-36hb laptopja aminek az akkumlátora 1 fél órát bír és nagyon fel is puffadt a touchpadat nem lehet kattintani mert nyomja a pamrestet az akksi ha kiszedem neki belőle használhatja akksi nélkül a laptopját? Pl. Áramszünetnél nem megy tönkre? A laptop az kb 4 éves

2021. júl. 23. 23:48
 1/4 jokyman15 ***** válasza:
100%
Kivett akksi esetés(már amelyikből kilehet), biztonságosan üzemeltethető a laptop. Van elvileg olyan laptop ami ezt nem szereti és kell neki akksi is, mert nem közvetlenül kap áramot, csak az akksin keresztült, de ki kell próbálni. Az áramszünetről pedig annyit, hogy olyan mintha működés közben kivennék az akksit, vagy mint a sima asztali számítógépeknél az áramszünet, van benne rizikó, de alapvetően kibírják.
2021. júl. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm amúgy nem kivehető aksi de muszály kivenni mert el fogja törni a gépet annyira fel van dagadva multkor leesett a laptop és lecsúszott a kijelző szalagkábele ezért csíkos képet adott én szétszedtem és működött akkor is ha lehúztam az akksit
2021. júl. 24. 00:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta akksi nélkül használom az otthoni laptopot, sosincs mozgatva.
2021. júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ma kiszedtem az akkumulátort és Működik így is
2021. júl. 24. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!