Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segíthet-e a hőcserélő paszta?

Segíthet-e a hőcserélő paszta?

Figyelt kérdés
adott egy intel core 2 quad q9500 (4x2.83ghz) , gt1030, 8gb ddr3, windows10, gta pár éve jól futott most gyenge 30fps és percenkén nagyjából megáll a kép 2-7 másodpercre, de itt a rendszer minimum épphogy csak megvan, de ma a left4dead2 be is ugyan ezt csinálta, elkezdtem játszani max grafikán és kb 10 perc után ugyan így szaggatott, processzor gta közben 65celsius körül volt 90% feletti használattal, left4dead-ben nem mértem, gtaban 7700mb ramot fogyaszt átlagosan, de videókártyát csak 40%osan. sejtem hogy a proci kezd megdögleni, de tud-e a hőcserélő paszta segíteni ezen? Mert rég volt cserélve , és lehet rádobna a hűtésre kicsit ami megoldaná. vagy nem tudom :/ . Légyszíves segítsetek, hogy tudok ebbe a pusztulat gépbe még egy kis életet lehelni hogy 1-2 évig még kihajtson rendesen ilyen 2010 körüli játékokat. Köszi ha elolvastad.

2021. júl. 27. 01:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
rendben köszi a segítséget, ha valaki hozzá tud még szólni akkor várom szeretettel
2021. júl. 27. 09:38
 12/14 A kérdező kommentje:
rendben köszi. ha valaki tud még hozzátenni szívesen meghallgatom (elolvasom)
2021. júl. 27. 09:45
 13/14 A kérdező kommentje:
nem láttam hogy már egyszer kiirtam :P
2021. júl. 27. 09:46
 14/14 anonim ***** válasza:
66%

130 GB hosszú távon kevés lesz a W10-nek, de attól függ mennyi mindent teszel fel, de alapból is kevés.

Viszont azt is vedd számításba, hogy a GTA-t is mindig "fejlesztik", és ma már modernebb gépre írják a programokat. Néhány éve még jól ment a vasadon, de az még nem pont ugyanez a játék volt, mint a mai.

2021. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!