Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik tapegysegek a legrossza...

Melyik tapegysegek a legrosszabbak?

Figyelt kérdés

És melyik az ami olcsó de nem olyan rossz és érdemes megvenni?

Olyan 10 ezret forintos tapok.



2021. aug. 1. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb pocsék ami nem megfelelő minőségi komponensekből épül fel, illetve nincsen elég védelem. Ha nincs teszt róla és olcsó akkor sem ajánlott.

[link]

Ez a minimum.

De jobb ha nem spórolsz rajta:

[link]

Használtan Chieftec CTG, FSP APN/PNR, Super Flower Amazon Bronze, XFX Pro Bronze, Be Quiet! System Power 8/ EVGA White W1, Seasonic S12II, Corsair CX/VX, Chieftec Force.

2021. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csakis újonnan vennék tápegységet, mert nem olyan nagy az árkülönbség. Szerintem 500W 80+-os az optimális, az ad fejlesztési helyet, nem kell később arra is figyelni. 15-20 ezernél kezdődnek a használhatóak.
2021. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Vargáné és Tsa tápok dobogósak. :D
2021. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8%

Én már nem tudom, itt ajánlottak egy

BitFenix Formula 80 Plus Gold 550 Watt ATX tápegységet, és mostanában azt írják ez nagyon gagyi, én már nem tudom mi a jó,és rossz

2021. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anno 20 éve a Codegen volt a legalja. 300Wattossal majd később 400 Wattossal hajtottam évekig tuningolt inteleket meg Athlon XP-t, pedig ezekre mindenki azt mondta hogy elföstöl,leég, viszi az alaplapot... egyikkel sem volt gond.


Szerintem azóta is túl van ez egy kicsit lihegve. Egy túlméretezett középkategóriás táp bőven kiszolgál mindent, szerintem átlagos használathoz felesleges a qrvadrága modelleket megvenni.


De a ló túloldalára sem szabad átesni:

Most megnézem a pcx kínálatának az alját. Meglepően jó áron vannak Akyga tápok, a youtubeon van a 400Wattosról videó ahogy 280 Wattnál felrobban :D :D

2021. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!