Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek egyetemre?

Milyen laptopot vegyek egyetemre?

Figyelt kérdés

Építőmérnöki karon szeretnék továbbtanulni és mivel kollégista szeretnék lenni az itthoni asztali gépemet nem fogom tudni magammal vinni ezért szeretnék laptopot venni.


Jó lenne ha lenne benne SSD, I7-es processzor és árban maximum 300000Ft-ot szeretnék rászánni.


Mire figyeljek oda még a vásárláskor és milyen márkájút ajánlotok?


Saját tapasztalatokat is szívesen fogadok.


Előre is köszönöm a segítségeteket!



2021. aug. 3. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

- i7 10 genes minimum

- 8 giga ram minimum

- SSD

- business kivitel

- matt kijelző


Amelyik ezeket tudja, azok közül a legolcsóbbat válaszd.

2021. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
SSD, min. 8GB ram legyen. Laptopban I7 felesleges. Nekem nem kell érintőképernyő, és utálom a fényes kijelzőt, ezeket gondold át te is. Én Dell Latitudeokat használtam eddig, nekem bevált, de az újonnan (legalábbis hivatalos forrásból) nem jön ki ennyiből. Mondjuk egyet sem boltban vettem, kis odafigyeléssel meg lehet venni 300000 alatt is.
2021. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ryzen 5 4500U vagy r7 4700U bőven elég ha nem játékra kell. 8gb ram és ssd legyen benne
2021. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok vagy pedig refurbished üzleti laptopok vagy használtak amik bár kissé gyengébbek teljesítményben, erősebb, minőségibb anyagból vannak illetve strapabíróbbak is.
2021. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Hát igazad van , most kell gépet venni. Epítőmérnökként a fizuból már úgyis nehéz lesz, meg úgysem lesz sok szabadidőd, hogy használd. :DD Egyébként nézd meg egy közel friss AUTOCAD,AXIS,REVIT gép igényét. Ha ezeket elviszi akkor nagyjából jó lesz.
2021. aug. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!