Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Formáztam pendriveot FAT32-ről...

Formáztam pendriveot FAT32-ről exFAT-re hogy rá tudjak másolni egy 6 GB-s filmet, most viszont az okosTV nem ismeri fel a pendriveot mikor be akarom dugni, újra akarja formáztatni velem. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy NTFS, vagy tömörítés 4096 MB alá.
2021. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem fűlik a fogam az NTFS-hez mert rövidíti az élettartamot, de akkor ezek szerint nincs más megoldás. Mostmár csak reménykedem hogy a TV ezt felfogja ismerni, mivel nem vagyok benne biztos hogy tudom tömöríteni a filmet 4 GB alá jelentős minőségvesztés nélkül ://
2021. aug. 3. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan pendriveom ami 10 éves és ntfs partició volt rajta mindíg. Nyílván nem olyan jó már mint az újak, de ez érthető. Ha normális a pendrive nem sokat számít a partició. Mire oda kerülsz úgy is kell még pár. Nekem is van vagy 6 pendrive használatban, de inkább a régebbieket használom, pl operációs rendszerekhez, ha valamit tárolni kell vagy egyik gépből a másikba adatot másolni és nem nagyok a fájl méretek vagy éppen ráérek másolgatni. Az újakat akkor használom inkább, ha sietek. Ugye a 3.1es vagy pendrive már jóval gyorsabb.
2021. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gabesz147 ***** válasza:
100%

Nekem is van jó ideje használatban NTFS-re formázott pendriveom, ée nincs gond vele.

De használhatsz külső merevlemezt is.

2021. aug. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül NTFS-el felismerte, valószínűleg így is fog maradni mostmár :D
2021. aug. 4. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!