Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor megjelenési probléma....

Monitor megjelenési probléma. Van megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem egy Samsung monitorom van, de ez a probléma szempontjából lényegtelen. A probléma az, hogy amikor a laptopra csatlakoztatva van egy UTP kábel a portján keresztül a monitor rettentően becsíkosodik, főleg a fehér felületen.

Kipróbáltam több megoldást már, több VGA kábelt is cseréltem, most vettem egy aranyozott végű vadonatújat, amivel ideig-óriág ment is rendesen, de aztán újra elkezdte a hibát.

4 fajta UTP kábelt is cseréltem, és ami vicces az az, hogy USB ethernet átalakítóval is előjött ez a hiba.

Van aki találkozott már ilyennek, és van rá megoldása?

Az egy szavas kommentek nem érdekelnek, mint a szar, vagy dobd ki.

Köszi az értelmes válaszokat előre is. :)



2021. júl. 14. 14:31
 1/4 Dongaben ***** válasza:
52%
Valószínűleg nem értem a kérdést, ezért bocs, hogy visszakérdezek. Mi köze az UTP kábelnek a videó megjelenítéshez, ha nem egy "Okos TV"-ről van szó, mert ott lehet ilyen hiba.
2021. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1: Úgy van köze, hogy akkor produkálja a problémát, amikor be van dugva az UTP kábel. Kérlek, ne a kérdésbe kössünk már bele, ha nem tudod a választ csak görgess egyszerűen tovább. Köszönöm!

-----

Másoknak jelezném, hogy van a laptopon egy mini display port is. Érdemes lenne egy HDMI átalakítót venni rá és megpróbálni?

2021. júl. 14. 15:18
 3/4 A kérdező kommentje:

Közben sikerült megtalálnom a megoldást, megosztom, hátha valakinek szüksége volna rá:

Az elosztó volt a hibás. Egy elosztóba volt bedugva a router a monitor és a laptop. Valamiért hurok alakult ki, így csak annyi volt a megoldás, hogy a routert egy külön elosztóba helyeztem. A probléma azonnal megszűnt.

2021. júl. 14. 22:36
 4/4 CspCsj ***** válasza:
Kösz, ezt megjegyzem.
2021. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!