Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nehany napja ráz a laptopom....

Nehany napja ráz a laptopom. Mi baja lehet es mit tehetek?

Figyelt kérdés
Pl. Bedugtam egy usb vegu kabelt, ami telefontolto, es megrazott a telefon ha hozzaertem. De most pl a hatso resze is megbizseregtette az ujjam, ott ahol a kabelét kell bedugni a laptopba. Eleg regi gep mar, de nem tudok masikat venni, es fontos adatok vannak rajta. Lehet, hogy csak ki jellene tisztitani belul?

2021. aug. 18. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Magyarul hálózati adapterről jár?


Aki nem ment rendszeresen, az meg is érdemli sorsát.

2021. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Hibás a telefontöltő... Nincs galvanikusan leválasztva a hálózati feszültségről. Ha szerencséd van, akkor az usb test (a fémrész a külsején) ráz. Fázisceruza megmutatja.

Cseréld le!

2021. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsőként szerezz be valami mentő eszközt és az adataidat mentsd le a laptopról. Aztán keress szakembert aki megnézi.
2021. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Földelt-e a konnektor?
2021. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyanokat irtok.. en ezekhez nem ertek, nem tudom mi az hogy foldelt, es nincs itthon fazisceruza se. Regi gep, mar aksirol nem megy, csak ha be van dugva.
2021. aug. 19. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!