Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen típusú SSD-t tehetek bele?

Milyen típusú SSD-t tehetek bele?

Figyelt kérdés

[link]


500GB-os SSDre gondoltam a szintén 500 GBos HDD helyére



2021. aug. 19. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen 2,5-ös SATA-s SSD belemegy a HDD helyére, ezek direkt úgy vannak kialakítva, hogy a HDD cserélhető legyen rájuk.
2021. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. aug. 19. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:

A HDD-hez meg vegyél egy ilyet:

[link]


És be teheted a DVD meghajtó helyére. És lesz 2x 500 GB helyed. Az SSD-re csak az operációs rendszert tedd és a napi szinten használt programokat, amelyeknél fontos a gyors indulás. Minden más, adatok, doksik, képek, filmek maradhatnak a HDD-n.


Ha néha mégis szükség lenne a DVD meghajtóra, vegyél olyant ahol a HDD keret mellé kapsz egy műanyag házat a DVD meghajtóhoz és abból lesz egy USB-s külső DVD. Mivel a CD/DVD lemezt már szinte alig használjuk, így ezt jobb megoldásnak tartom, mint a HDD-t tenni külső házba.

2021. aug. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, így lesz!

Biztosan jó a 12,7 mm?

2021. aug. 20. 09:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem egyáltalán nem biztos. Csak a megoldás miatt linkeltem az oldalt. Meg kell mérned a DVD meghajtód vastagságát és olyan keretet kell venni Vagy 12,7 mm vagy 9,5 mm a másik méret ha minden igaz. Ez a két méret van.
2021. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha csomagban veszed akkor kissé szerintem túlárazott, 10 000 alatt nem találtam.
2021. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!