Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem engedi rendesen...

Miért nem engedi rendesen feltenni a legújabb drivereket? Mi lehet a gond a videókártyámmal? ATI RADEON x1600

Figyelt kérdés
Van egy problémám: van egy ati radeon x1600-as videókártyám és néha fura módon viselkedik.Régen semmi baj nem volt vele...mostanában pedig némelyik játék vagy program futtatása során kékhalált kap a gép és valami atit említ...gondoltam feltelepítem a legújabb drivert hozzá.csak hogy ha feltelepítem a legújabb drivert a videókártyámhoz és újraítom ahogy illik:) csakhogy akkor eszméletlen szarok lesznek a képernyőbeállítások..640x480ra visszateszi és nem tudom átállítani...a bitek se 32bitesek...roszabb lesz mint csökkentett módban. ésmost egykis furcsaság: a call of duty 4 lazán megy közepes beállításokon de ha például a need for speed pro streetet akarom inditani kékhalál,vagy ha a webkamerát.
2010. aug. 30. 06:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor így elindul, akkor tedd fel mégegyszer. Az előző "telepítés" ugyanis tulajdonképpen a korábbi driverek eltávolítása volt.
2010. aug. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!