Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendrive vs. Külső merevlemez....

Pendrive vs. Külső merevlemez. Mi a különbség köztük, és melyiken érdemesebb adatot (doksikat, képeket) tárolni?

Figyelt kérdés
Probáltam utánanézni, de nem sokra jutottam…. Köszi ha segítesz….:)
2021. aug. 24. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A fizikai méret és az élettartam a különbség. Pendrive hamarabb adja meg magát tapasztalataim szerint. Ha kevés helyet foglalnak a dolgaid elég a pendrive, ha sok adatot kell tárolni ott a külső hdd. Ezen kívül ha felhőbe is feltöltöd amit szeretnél ott megmarad még akkor is ha a pendrive meg a hdd is tönkremegy.
2021. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, az én tapasztalatom pont ellentétes, a pendrive nagyon sokáig bírja (van 20 éves máig működő is), külső HDD pedig halt már meg (volt amelyik 4 évet bírt). Ugye forgó alkatrészek vannak utóbbiban, míg pendriveban semmi sem mozog. Annyi szent hogy fontos adatot nem csak egy helyen kell tárolni, hanem legalább felhőszolgáltatónál is.
2021. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a segítségeteket! :)
2021. aug. 24. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!