Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PCX-en találtam egy nekem...

PCX-en találtam egy nekem megfelelő konfigot, viszont nincs hozzá vga. Ajánlanátok hozzá egyet?

Figyelt kérdés

Proci: Intel Core i5-9400

Alaplap: Gigabyte B365M DS3H

RAM: Kingston 2x8GB DDR4 2666MHz HyperX FURY


Ja és még valami. Mivel eddig még sosem volt asztali gépem, csak egy lapotopom, nem tudom, hogy milyen monitort vegyek hozzá, írnátok azt is?

Köszi előre is!



2021. aug. 25. 13:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
2021. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

200000 Ft ma kevés egy komplet, új gépre. Árak szerteszét vannak, de leginkább a videókártyán érezni meg. 100000 Ft körül mozog egy 1050 Ti is, ami nem egy nívós darab, bár Minecraft, CSGO és haosnl ócímek vígan elmennek rajta.

Sokan ajánlottak jó megoldásokat. Egy alternatíva is szóba jöhet. Olyan procit, amiben van iGPU, egy kicsit ugyan gyenge, de e-sport címekre simán használható videókártya. Egy jó AMD-s alaplap B450 chippel, azt szinte minde generációt támogat, ebbe egy 2200G proci ,amibe van egy elég jó videókártya a Vega 8. A lényeg hogy ezzel a megoldással összetudsz hozni egy gépet, ami jobb mint egy laptop és még fejleszthető -> jobb proci, dedikált videókártya.

Monitrból mindekép IPS panelesen legyen. Márka ebből a legjobb az LG.

2021. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Azért 220ezer körül az 5500u+vega graphics (laptop) se rossz, dota2, cs go, bf4 stb. rendesen fut vele. Én a kérdező helyében vennék egy 5600-5700G procis gépet amiben elegendő erősségű játékra alkalmas igpu van és majd később vennék csak bele kártyát. Alacsony beállítások mellet addig amíg nem lesz kártyád, addig is tudsz viszonylag jókat játszani, és majd ha veszed a kártyát akkor tudod hogy egy bika proci van a gépbe.
2021. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!