Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy bluetooth billentyűzet és...

Egy bluetooth billentyűzet és egér mennyit bír ki egy teljes töltéssel, főképp ha irodai munkát végzek vele? És ha valami intenzívebb játékot játszok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hosszú üzemidő a cél akkor Unified vevős Logitech-et ajánlom. Típustól függően 1-2 évet bírnak.
2021. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudnál linkelni egy-két ilyet?
2021. aug. 29. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Például MK235: [link]


Itt például a billentyűzetre 36 hónap, egérre 12 hónap üzemidőt mondanak, és ezeket szokták is tudni.


Nekem perpill M705 egerem van, erre pedig 36 hónap üzemidőt mondanak. Lassan 5 éve megvan, mikor lemerült a gyári elem tettem bele tölthetőt, amit azóta egyszer kellett töltenem (de a tölthetőek eleve rövidebb ideig bírják mint a sima elemek)

2021. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Na és az USB wireless gamer egerekre miért mondják, hogy ott kb 4 hétig tart az elem? Az RGB és a gyakori klikkek miatt? Szerinted reális az a 4 hét?
2021. aug. 31. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Azokhoz nem értek, sosem használtam. Gondolom más technológia, olcsó vezeték nélküli egerek sem bírják sokáig, pl. Genius. Én az M705-el játszok is, nem látom hátrányát.
2021. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!