Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi a minimális összeg ami...

Mennyi a minimális összeg ami kell egy netezős laptophoz lehetőleg full hd-s kijelzővel?

Figyelt kérdés
Használtan. Vagy legyen inkább asztali gép? Az is jó nekem. Az mennyiből jönne ki? (Mindenből használtan)
2021. aug. 27. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
~50 ezer elég. Bár én függővé tenném a felbontást a kijelző mérettől 14"-ig bőven elég a 900p, fölötte érdemes elgondolkodni a 1080p-n. Asztalon használva meg mehet dokkolóba egy nagyobb monitorral.
2021. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor te laptopot ajánlasz asztali gép és laptop közül?
2021. aug. 27. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt ajánlom, ami az életviteledhez jobban idomul. Vagy a szobához, ahova le akarod tenni. Asztali gép szerintem leginkább egy dedikált hobbiszobába vagy irodába való, nem például hálószobába vagy közösségi helyre (nappali vagy konyha). Kivéve, ha az asztali gép AIO. Vagy nagyon oda kell figyelni a kábelmenedzsmentre.
2021. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Tudnál laptopot linkelni vagy segíteni, hogy milyet érdemes venni ennyiért légyszíves? Lehet egy picit több is egyébként, de nem sokkal.
2021. aug. 27. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy nézem kicsit felmentek az árak, mióta utoljára használt laptopokat kutattam.


Lenovo T430 vagy T440 i5 procival és 8GB RAM-mal. Ezek használtan is megbízható laptopok.

2021. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megbízható használt üzleti laptopok: [link] Már többet is vásároltunk tőlük, mindegyik működik évek óta hiba nélkül. (viszont nem windows 11 kompatibilesek! - ha ez esetleg szempont lenne)
2021. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a "netezős" meghatározás kicsit sovány. Ha kimerül a gyakoriban, facebookban, és youtube-ban, akkor igen gyenge gép is elég.


És mit értesz "full hd" alatt?

720p, 1080i, 1080p, 4k, 8k?


Mert ezek mind hd, viszont olyan szabvány nincs hogy "full hd". Minden gyártó azt ért alatta amit akar.


Én például ma vettem egy laptopot mert a régi már 1080i-n szaggatta a youtube-ot, 23.000-ért.


[link]

2021. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!