Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ad képet az új...

2105as kérdése:

Miért nem ad képet az új alaplap a régi gpu?

Figyelt kérdés

Gpu: readon hd 5670

Régi alaplappal ad képet

Újjal pedig nem.

Régi alaplappal indítottam el és háttértár nem csatlakozott rá és megjelent, hogy indítsam újra vagy válasszam ki a boot eszközt.

Ugyan ez az új lappal csak feketeség jelenik meg.

Új alaplap msi b450m-a pro max alaplap


2021. szept. 13. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Az alaplapi kimeneten van kép? Ha igen, be kell állítani, hogy a kártya legyen az első.
2021. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mivel nincs integrált gpu így nincs kép.

Az alaplapon hdmi kimenet van, a monitor meg d-sub így átalakítóval próbáltam hátha, de csak a feketeség.


Azt is hittem, hogy gpu ment tönkre de vissza raktam a régi lapra és ott működött.

2021. szept. 13. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Előtte milyen kártya volt benne? Nem maradt valamilyen PCI-E verzió beállítás manualon auto helyett?
2021. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugyan az volt a gpu, új alaplap meg pár napja jött meg.
2021. szept. 13. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Mármint az új alaplapban milyen GPU volt? Vagy teljesen új és nem használtál még benne semmit? Speaker van rajta? nem csipog valamit? MIlyen proci, ram vna benne?
2021. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!