Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor pasztázás, RAM...

Processzor pasztázás, RAM bövités, SSD bövités garanciàlis gépnél hol lehetséges?

Figyelt kérdés

Tanulmányaimra vettem egy Lenovo Thinkpad E15-öt, mesés a kicsike, imádom, egy élmény vele dolgozni. Viszont a 8GB RAM-ot csak lecserélném 16 GB-ra, illetve a 256-os SSD-t egy 1TB-os SSD-re cserélném.

Kérdeztem a vásárláskor, hogy hol lehet ezeket a komponenseket böviteni, mire az eladó azt mondta, hogy visszaküldik a gépet a Lenovohoz egy bövitési rendeléssel. Ez kb 3-4 hetet vesz igénybe. Nos, nekem nincsen 3-4 hetem a gép nélkül. Van ahol szerintetek meg tudják oldani gariancia veszetés nélkül a az upgrade-eket 1-2 nap alatt?


(Én nem szeretném szétszedni a gépet.)


A válaszokat elöre is köszönöm!



2021. szept. 14. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha nem akarsz garanciavesztést, hivatalos márkaszerviznek kell végeznie a bővítést. Esetleg ha direktben elviszed hozzájuk, a szállítási időket megspórolod.
2021. szept. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lenovo support [link] oldalán fel vannak sorolva a szervízek [link] vedd fel a kapcsolatot valamelyikkel/mindegyikkel és kérj ajánlatot, milyen határidővel vállalnák a bővítést.
2021. szept. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Ment a zöld pacsi :D
2021. szept. 14. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!