Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot akarok venni, mely...

Laptopot akarok venni, mely márkák megbízhatóak? A Fujitsuról hallottam, hogy rossz, ill. használtam Acert, de azzal aztán sok probléma volt. Egy olcsóbb verziót szeretnék, és úgy látom, az HP és Toshibából lehet olcsóbbat kapni.

Figyelt kérdés

Ezekről a márkákról úgy hallottam, h jók.

Az Hp-ről azt olvastam, h nagyon szép a kijelző, és meglepően halkan dolgozik. Aki tudja, erősítse meg ezt, és a toshibáról is írhatna valaki vmi pozitívumot, ha tud!


2008. dec. 11. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad kb mennyi az az összeg amiben gondolkozol, valamint milyen célra használnád úgy nagyjából?

Megbízható márkák: Dell, Asus, HP, Toshiba...szerintem ezek közül válassz!

2008. dec. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dell (ezzel még nem volt gond)

Asus (ezzel vannak problémák, viszont jófejek a garisok)

Sony Vaio

HP

Acer (pl aspire one) (meg anyu laptopjával sincs gond)

2008. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
HP-ről meg haver mesélte, hogy ismerőse vett egyet, és semmi Oprendszer nem volt rajta, és mikor fel akarták telepíteni, nem ismerte fel a benne lévő vinyót. Ja és felhívták az ügyfélszolgálatát a HP-nak, és megkérdezték volna-e valami szoftver ami segítene nekik a telepítésben, erre azt mondták, hogy ők semmi ilyen szoftverrel nem tudnak szolgálni. Szóval magyarul oldják meg ahogy akarják... Mondjuk érdekes, hogy eladnak úgy egy gépet, hogy nincs rajta legalább egy Linux.
2008. dec. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Annyit azért hozzátennék, hogy, mielőtt az ember beruház egy komolyabb kiadásba, jelen esetben egy laptop, akkor előtte érdemes nagyon alaposan körbenézni a neten , hogy mit is kínálnak, milyen felszereltséggel, milyen garanciával és persze milyen áron.

Én javasolni tudom a HP termékeit, azokból vannak olcsóbbak és drágábbak is, kinek mi az igénye, mire szeretné használni, és persze mennyit tud ráfordítani. A HP ügyfélszolgálatáró teljesen pozitívan tudok nyilatkozni, sőt... Ha bármi probláma merül fel a gépen, akkor gyártási szám stb. alapján beregisztrálják, kapsz egy azonosító számot, és ha esetleg ismét gond van, akkor nem kell újra és újra előadnod a sztoridat, rögtön képben vannak.Eléggé felkészültek szerintem. Azért nem véletlen sztem (utánanézhetsz) hogy pl.önkormányzatok, pénzügyi szervek, állami intézmények is elsősorban a HP-nál rendelnek.Lehet hogy kissé elfogult voltam, de nekem ezek a tapasztalataim. És végül hogy hangosak-e a HP notik? Attól is függ, hogy milyen proceszorral szerelik.Most Pavilionom van, hát eléggé zümmög, elvárható lenne hogy halkabb legyen, dehát ez ilyen.Zümmögős:-)

Javaslom nézz körül több fórumon, azért ott elő szoktak jönni a hibák, problémák, amiket egy üzletben a nagy csillogásban talán észre sem veszel.

2008. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszööm a váalszokat. Olcsót szeretnék, és a megbízhatóság és "olcsóság" függyvényében jutottam az HP és Toshibára. Az HP 530-as 110-ért, de lehet akcióban 100-ért meg lehet venni. DE most ezzel a zümmögéssel megijesztettél. Bár azt írod h pavilon csin. ezt, és az 530-ról olvastam a halk dolgot. A toshibáról nem nagyon hallok semmi jót, mármint olyan értelemben h vmilyét kiemeljék. Csak annyit h nincs vele gond. Én azon kivűl, hnincs vele gond, legalább egy + szeretnék hallani. Mint amit az HP ről írtam. Nagyon mezei egér vagyok, még azt sem tudom mi az a wi-fi. vmi mikrphullámú net. OK. most okosabb lettem.

na, szóval filmnézés találn a legerősebb dolog amit csinálnék a laptopon. Nagyon remélem nem lesznek játékok amik megtetszenek, max. LOST*ot játszanék. És ezt azért még megkérdezném, h akkor mit kell figyelembe venni a játékhoz? a procit?? akkor azt ií írjátok meg, h hány mHz legyen minimum. Vagy aRamtól függ?? 1 gigás már okés?

2008. dec. 12. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!