Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem csatlakozik a vezeték...

Nem csatlakozik a vezeték nélküli fülesem windows 10-hez, megoldás? több lenn

Figyelt kérdés
Tehát nemrég vettem egy Sennheiser Momentum True Wireless 2 fülest, és vettem hozzá bluetooth adaptert is mert pc-hez nem volt (asus bt500). Namármost, usb-t bedugtam, programot feltelepítettem, és a tálcán ott is van a bluetooth jel, beállításokban is be van kapcsolva a Bluetooth, ennek ellenére mikor beteszem a füleseket, csak a pairing-et hallom, és nem megy tovább... Mit kell csinálni? hogy csatlakozzak a pchez a fülesekkel?

2021. szept. 15. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb gombos menüből tudod telepíteni? [link] (illetve telepítetted?)
2021. szept. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2021. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már azóta megoldódott, csak rá kellett menni az új bluetooth eszköz hozzáadása szövegre, és már meg is találta az eszközt. Az volt a baj, hogy én azt hittem, hogy automatikusan meglesz minden...
2021. szept. 15. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!