Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs kép ?

Miért nincs kép ?

Figyelt kérdés
HDMI kábel segítségével rá dugtam a Samsung LCD tv-t a számítógépre, de nem ad képet, azt írja no signal. A tv-n be van állítva HDMi is de semmi. A számítógép fel sem ismeri teszteltem egy monitorral. Mi lehet a gond ?

2021. szept. 17. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg fel kéne magától azonnal ismernie.

A videó kártya drivereinek szokott lenni beállító

felülete - ott kéne körülnézned.

(Mi van ha benyomod a Win-P billentyűkombinációt - ez

a Windows megjelenítő állító lehetősége?)

2021. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nézegettem ott is de semmi. egy másik tv-t használtam eddig, egyből fel ismerte gond nélkül, nem tudom ezzel mi lehet a probléma.
2021. szept. 17. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A TV-n be van állítva, hogy az aljzaton fogadja a jelet?
2021. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
100%
Először azt nézd meg egy azon videokártyáról mennek-e. És nem próbálod egyiket az alaplapi másikat a disztrét kártyáról üzemeltetni.
2021. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 CspCsj ***** válasza:
100%

HDMI kábel probléma is lehet.


Nekem több kábel is van, - és volt, hogy cserélgetni kellett, mert egy régi Sony TV-nél csak az egyik működött, - ami nem, az meg egy LG TV-nél volt jó, - illetve volt olyan, ami csak egy Samsung TV-vel ad képet.


Persze ez szerintem nem a TV-k hibája, inkább az olcsó HDMI kábeleké - ha minőségi kábelt veszel (drágán), akkor az mindennel fog működni.

2021. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én tv-men két hdmi bemenet is van. Távvezérlővel külön be kell állítani, honnan kapja a jelet.
2021. szept. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen pont így jártam most. A kábel nem jó. Ami az előző tv-vel jó volt, ennél sajnos nem. Köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 18. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!