Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Váltani fogtok amint megjeleni...

Váltani fogtok amint megjelenik a Windows 11?

Figyelt kérdés
Én szerettem volna de kevésnek találta a Ryzen 7 1800X processzoromat pedig szerintem simán boldogulna vele a rendszer...azon kívül hogy nem kompatibilis.
2021. szept. 26. 07:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Szirty 10-es, ezen nem szeretnék vitát folytatni, te máshogy gondolod, okés. Én máshogy gondolom, okés. Nem lehetünk egy véleményen, eltérünk, egymástól.
2021. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 KmsRys ***** válasza:
100%

Mivel én már az Ubuntu 20.04 megjelenése óta Linuxot használok, ezért rám semmilyen hatással nem lesz egy új Windows-verzió megjelenése, szóval nem, nem fogok váltani.


Arról nem is beszélve, hogy a gépem 12 éves.

2021. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én beálltam az insider programba, mert kíváncsi voltam, hogy mi vár rám.

Már megérkezett Win 11 támogatás a Radeon driver-be is, így abszolút semmilyen problémám nincs a rendszerrel azon kívül, hogy kiszedtek néhány nagyon nagyon fontos és sokat használt funkciót, ami az első pár hétben idegesített.

Pl feleslegesen vastag a tálca és nem lehet összezsugorítani, ahogy a régebbi windows-ok esetében, emiatt muszáj voltam elrejteni, de így meg nem látom az időt és az értesítési felületet...

Továbbá kizárólag összevont ikonok formájában láthatom a megnyitott ablakokat, ami további plusz kattintásokat és lassabb elérést eredményez.

Sokaknak fontos lenne a tálca pozicionálása a képernyő tetejére, vagy oldalára. Ezt is kiszedték.

Nincsenek csempék, így nem látom milyen idő lesz holnap... Azt a "widgetek" menüt meg soha eszemben sincs megnyitni.

Néhány gyakran használt funkció, mint a fókuszsegéd, éjszakai fény, nem az értesítési felület lenyitásával érhető el, hanem teljesen logikátlan módon az internet kapcsolat ikonjára kattintva jön elő egy teljesen másik ablak, és oda pakolták át ezeket a gyors gombokat. Emiatt már ezeket sem használom, mert nem tud ráállni az agyam, hogy az internet kapcsolat és a hangerő ikon egy rejtett gomb valójában, ami egy hozzá semmilyen módon nem kapcsolódó menüt hoz elő.

2021. szept. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én sem fogok váltani, a gépem se felel meg neki, elvagyok a win 10-el.
2021. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 MolotovPunk ***** válasza:
Nem.Maximum,ha új gépet veszek 1-2 év múlva. Jelenleg a gépemen megfelel a Windows8.1 is.
2021. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 MolotovPunk ***** válasza:
Ja és úgy mellesleg a Win10-ről mai napig hallok rossz dolgokat is, pedig már az sem új rendszer.
2021. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 MolotovPunk ***** válasza:
Bocs. Az utolsó válasz nem ide ment.
2021. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!