Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik pontos, precíz,...

Létezik pontos, precíz, minőségi, nem bazári megjelenésű egér, ami megfelel a következő kritériumoknak?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Logitech G502-t használok, aminek a műszaki paraméterei kiválóak, de a formáját és anyaghasználatát annyira utálom, hogy évek múltán is csak helyezkedem rajta, mert nem igazán egyértelmű, hogy miként kéne megfogni. Túl hosszú és lapos.

Annyira idegen formája van, hogy akadt olyan ember, aki nem tudta használni, mert nem tudott vele duplát kattintani a lehetetlen pozícióban tartott ujjak miatt.

Én úgy használom az egereket, hogy a tenyerem semmilyen módon nem ér hozzá, a kézfejem és a csuklóm mozdulatlan, csak az ujjaim között terelgetem. Emiatt gondolom a fingertip / claw grip fogásra kitalált egerek jöhetnének szóba.


Szóval:


✅ Claw grip, vagy fingertip fogásra alkalmas, Ebből adódóan rövid, masszív felépítés, amit nem lehet rosszul megfogni.

✅ Minőségi anyaghasználat, nem érdekel ha "nehéz" (a gagyi, fényes, hajszálvékony műanyagokat nem tudom elviselni),

✅ Tompán kattanó, halk gombok, vagy teljesen hangtalan is szóba jöhet, bár azokból még csak buta, irodai felhasználásúakat találtam. (A G502 klikkje nekem túl hangos)

✅ A saját memóriájában tárolja a beállításait,

✅ Ne nézzen ki úgy, mint a HALO-ban az űrlények hajója.

✅ Legyen minőségi fém görgője. (A Logitech freescroll görgőjét imádom, de ezt gondolom egyik másik gyártónál sem fogom megtalálni)



2021. szept. 28. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már pont elkezdtem volna sorolni, de az utolsó pontod megakasztott. Tudtommal az egész piacon csak a Logitech gyárt fém görgőjű egeret (nem számítva egy pár Aliexpresses kínai csodát), azok is csak az "űrlényhajó" kategóriában (G502, G604, G903). Ha erről le tudsz mondani, akkor sorolom az ajánlott típusokat.
2021. szept. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1# A fém görgő örök életű, nem deformálódik, nem ragad, ezért szeretem, de sejtettem, hogy más egereken nincs ilyen.


Akkor lássuk, mik lesznek a befutók (szerinted).

2021. szept. 28. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

[link]


Majdnem mindent tud:


Bárhogy fogható.

Masszív, mivel nehéz elpusztítani, patkány méreg kell hozzá, ha mégis el szeretnéd.

Minőségi anyaghasználat, nincs műanyag benne és meg nem is nehéz, az odébbtolásnál lábbal rásegít.

Nem kattog, legfeljebb cincog.

Saját memóriájában tárolja a beállításait.

Nem is úgy néz ki mint egy űrlény.

Sajnos fém görgője nincs

Ja és a macskát tartsd távol tőle. 🤣

2021. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Razer egeret választanék.

Örök életű egér nincs, felejtsd el. Nem lenne biznisz a ha 1x megveszed és többet nem veszel tőlük, kizárt! próbáltam már én ASUS-tól, Omega és minden márkát... De ha keményen játszol, egyik bírta csak ki nekem 2 évig amíg a jótállás volt (Razer). De 2 év után mint ha programozva lett volna és leállt...

ASUS Tuf 3 hónap és elment az oldalsó gomb, aztán a lovő.

2021. okt. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Ja, és az is fontos hogy stratégiai játékok, RPG vagy valami keményebb gyors játékokat FPS, TPS ahol nyomog a gombot naponta 5-10000-szer.
2021. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!