Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan helyezzem át laptopról...

Fcbdani17 kérdése:

Hogyan helyezzem át laptopról az adataimat? (részletek a leírásban)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A laptopomnak egy olyan problémája van, hogy folyamatosan újraindul. Van hogy be tudok jelentkezni, majd használni pár percet, de ismét kikapcsol és újraindul. Mivel nem tudták többen sem megmondani a probléma okát, így ideiglenesen PC-re váltottam, de az adataimat nem tudom hogyan tudnám átrakni. Tudom, hogy külső tárolóként lehetne használni a laptopban lévő HDD-t, de míg nem bizonyosodik be, hogy megoldhatatlan a probléma, addig nem venném ki a laptopból és cserélném feleslegesen SSD-re, ami plusz kiadásokat jelentene. Van esetleg valami megoldás vagy az lehetséges, hogy kivegyem, átrakjam az adataim, majd visszahelyezzem?


Köszi előre is a válaszokat!



2021. szept. 30. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ha nem szakítasz el semmit, akkor szépen kiveszed és visszarakod.


Vannak laptopok amiknél egyszerű kiszedni mert nem kell hozzá az egész alját kicsavarni és leszedni hanem csak egy kisebb részt. Van ami időigényesebb.


Néhányan hajlamosak a billentyűzet kábelét kiszakítani...


amúgy....

gondolom már újra lett telepítve a windows....megnézte valaki , hogy működik e a venti, nem ám az állt le és túlmelegszik...

2021. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, hogy őszinte legyek...kétlem. Elsőre egy szervízben volt, ahova nulla problémával vittem egy RAM bővítésre és onnantól adódtak a problémák. Azóta csak a tippelgetések vannak csak mi lehet a baja. Ők memória foglalat hibára gyanakodtak, de voltak ismerősök, akik teljesen mást mondtak...
2021. szept. 30. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, kiveheted a hdd-t, beteszed a pc-be, átmásolod az adataidat, és visszateszed a laptopba - ez így működik.


"szervízben volt, ahova nulla problémával vittem egy RAM bővítésre és onnantól adódtak a problémák"

Tesztelni kellene azokat a ramokat, egyenként és foglalat cserélve is. (ha ez így nagyon kínai, akkor inkább kérj egy ismerőst, aki bizonyítottan ért hozzá)

2021. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget!
2021. szept. 30. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!