Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem értek a routerekhez, de...

Nem értek a routerekhez, de volna 3 (+1) kritériumom vétel előtt. Segítenél kiválasztani?

Figyelt kérdés

-Minimum 4 portot tudjon forwardolni.

-Wifi antenna legyen rajta.

-11ezer alatt legyen.

És miután a kör ezekkel leszűkült, természetesen a maradék közül a legjobbat. (valamily fokú védelmet gondolom mindegyik ad, de tessék kijavítani ha tévednék)

Innen szeretnék rendelni mivel ez közel van hozzám:

[link]

De ha itt drágábbak és nem olyan jók, innen is megfelel: www.pcx.hu


Hálásan megköszönöm annak aki válaszol(indokkal), kicsit sürgős volna.


2010. szept. 1. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] Ez megfelel a kriteriumaidnak es nekem csak jo tapasztalataim vannak Msi routerekkel, szerintem megerik az arukat.
2010. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A manapság gyártott routerek közül így most nem tudok mondani neked olyat, ami kevesebb mint 4 porttal tud dolgozni. :)


Szerintem akármelyik Wifi router megteszi neked, én a D-Linket ajánlom, nekem ilyen van és nincs vele semmi gond. :)

2010. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

13:30

Szerintem meg is rendelem még ma amit ajánlottál, de kíváncsiságból elárulnád mennyi msi routerrel 'találkoztál'?:) Ha 5 felett akkor kicsit bátrabb leszek, mert úgy tudom az msi alapból alaplapokat gyárt.


2. 13:30 :D

Hát az enyém sajnos ilyen volt, nem tudtam miatta host lenni CoD 5-ben. Szerencsére nemrég tönkrement:)

2010. szept. 1. 13:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ezt javasolnám. A minimumot tudja és olcsó és megbízható is.
2010. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja és ha nem kérek vele nagyot, letudnád(vagy bárki) írni hogy mitől jobb mint az olcsóbbak, pl ezek:

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 1. 14:09
 6/6 A kérdező kommentje:

vagy most látom hogy ez állítólag pc word tesztgyőztes:

[link]

2010. szept. 1. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!