Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem létező internet új oprends...

Nem létező internet új oprendszernél?

Figyelt kérdés
most láttam valakinél egy olyan hibát ami ismét elvette a kedvem hogy életemben először win10-et tegyek a gépre, felrakta srác az új oprendszert de nem érzékelte a netet. kellett egy alaplapi driver hozzá, amit net híján nem tudott letölteni, optikai meghajtója meg nem volt hogy ősmódszerrel cd-ről feltegye. csak néztem a szenvedést és azon goldolkodtam hogy ez általánosan előjövő probléma? mert neki volt egy másik pc amiról leszedte a drivert, de én meg lennék lőve mert ugyanilyen helyzetben vagyok, csak egy gép van
2021. okt. 1. 20:36
 1/5 Pelenkásfiú ***** válasza:
49%

Ezt így nehezen tudom elképzelni ha nem valami ősrégi gépről van szó.


Viszont a megoldás egyszerű, ha ettől félsz:

Töltsd le előre a drivert, tedd rá egy pendrive-ra!

2021. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pelenkásfiú ***** válasza:
Mondjuk még az is kérdés, hogy a hivatalos telepítő volt-e vagy valami jó kis torrentes...
2021. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szörnyű élmény lehetett :)
2021. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Illett volna letölteni a LAN és a VGA drivert és kicsomagolva a telepítő pendrive egy könyvtárába másolni..
2021. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kérdező95 ***** válasza:
Eszközkezelőben letiltom az eszközt, restart, vagy ha fent van de nem jó, törlöm a driver ill. programját és úgy restart, néha előfordult ilyen hiba
2021. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!