Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erről az egérről van esetleg...

Erről az egérről van esetleg véleményetek/ tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

[link]



macbookhoz használnám, magic mouse-t nem akartam rendelni, mert 30ezret szerintem nem ér, ha kellenek az apple-ös funkciók, akkor ott a touchpad.. + a görgővel szerintem kényelmesebb görgetni, mint 2 ujjal.


Ilyen árkategóriában bluetoothos egeret ennél jobbat tudnátok ajánlani?



2021. okt. 8. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Próbálj ki egy magic mouse-t és utána nem akarsz majd görgővel görgetni! 1 ujjal kell nem 2-vel... Addig ne ekézd amit nem használtad! Sokan szidják, de szerintem baromi jó, én nem is tudnék már mást használni.

Mac-el bármelyik bluoetooth egér működik, van egy sony bt egerem, hiba nélkül csatlakozik, működik a magis mouseval együtt is.

2021. okt. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kényelemre milyen a magic mouse? Olvastam, hogy sokan panaszkodnak rá, mert kényelmetlen. Meg az ára, ez 11k, az 30 fölött jóval.


Használtan is 25-ök.. Annyit nem akarok kiadni egy egérért.

2021. okt. 8. 08:52
 3/5 A kérdező kommentje:

ma átvettem, hát küldöm is vissza. Kényelmetlen, és sokkal lassabb, mint a trackpad... nem értem hogy lehet ez, lehet lekorlátozta a macbook? Meg ami még szar hogy fordítva kell görgetni, lefelé görgetem és felfelé megy az adott oldal :D


A magic mouseod gyorsabb, mint a trackpad?

2021. okt. 13. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:

és mi lenne ha beállítanád a sebességét? :D

a görgetést is meg lehet fordítani a beállításokban. Amúgy meg pont így természetes a görgetés, de mindegy...

ja az egeret nem fordítva fogod véletlenül??

2021. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

te egy mindenben kötözködő gyökér vagy, már látom.


Ha akadozik, ahogy használom, illetve kényelmetlen, azzal mit tudok kezdeni, te nagyokos?:)

2021. okt. 14. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!