Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám magam tovább...

Hogyan tudnám magam tovább képezni? Ajánlanátok tananyagokat?

Figyelt kérdés

Eddig programozással foglalkoztam, viszont tovább szeretném magam képezni rendszerüzemeltetői vonalon. Hálózati ismeretek, jogosultság-kezelés, monitoring és hasonlók.

Főként gyakorlatias vagyok, tehát jó lenne valami olyasmi tananyag ami nem csupán full elmélet. Anno tanultam hálózatismeretet a suliban, de az már régen volt, szinte az alapokat is elfelejtettem. Ha esetleg valamit számít, van egy régebbi laptopom amit fel tudnék használnip l op rendszer telepítés, vagy valami gyakorlati dolgokhoz.


Előre is köszi, ha tudsz segíteni!



2021. okt. 12. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Ingyenes, magyar, hasznos tananyagokat nem fogsz találni ilyen témában, szóval ha tuti az elhatározás, akkor szerintem inkább iratkozz be egy tanfolyamra.
2021. okt. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kezdetnek, amíg keresgeted a megfelelő képzést: [link]


[link]


[link]

2021. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!