Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes használtan számítógépe...

Érdemes használtan számítógépet venni?

Figyelt kérdés

Gamer pc -nek használnám

Pl. Egy videókártya élettartamát hány évre teszik?

Köszi



2021. okt. 22. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, kitől és mennyiért.


Én pl 5 éves használt tápot vettem, de az olyan minőségű is volt, nálam ment 4 évet és úgy cseréltem. Vettem már 2-3 vagy több éves videokártyát, ott annyi hogy szét lett szedve, újra lett pasztázva, szépen le lett pucolva alkohollal, mai napig gond nélkül megy ismerős gépében.


Sok függ a használattól. Ha bányásztak vele ész nélkül, 100%-on pörgetve biztosan előbb lehal, mintha hetente pár alkalommal, 1-2 órára kapcsolták be a gépet.


Ha olyan eladót fogsz ki, akinél sok a pozitív eladás, kapsz rá 1 hét/hónap kipróbálási időt, az alatt kijön ha gyárilag kripli szegényem, nyomsz rá egy stressz tesztet 3d mark-ban vagy máshol, kijön ha hibás.

2021. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
57%

sokaig jok ami jo es megfelelo uzemi kornyezetben rendeltetesszeruen van hasznalva, karbantartva

szoval


csak a vga a kerdes?

hat ha figyeled hasznaltpiacot sajnos rengeteg behalt van

altalaban elvalik valami rola, vagy kicsit megsul rajta valami

es hat akkor mar hasznalhatatlan

nemely pedig hibakkal mukodik, nem ugy mint kellene egy hibatlannak (ahogy a tobbi)


mivel kimondottan gyenge kariknal is jellemzo ez es banyasz korszak elott is

ez csak minimalisan noveli a tonkremenesuk hogy banyasznak veluk

tehat sok evet allandoan banyaszos kari is kihuzhat nalad is jopar evet

2021. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!