Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Találkozott már valaki olyan...

Találkozott már valaki olyan jelenséggel,hogy pl idle-ben cw-zik (coil whine)a videokártya aztán meg van,hogy napokig meg nem csinálja?

Figyelt kérdés
Fura jelenség mikor vettem még nem cw-zett idle közben csak játék alatt nagyon halkan aztán elkezdte tétlenség közbe is olyan mintha mindig töltene a hdd hangra.Aztán van,hogy napokig meg nem is hallani pedig ugyan azt csinálom böngészek videókat nézek ilyesmi.Mitől lehet ez,ha van cw fixen akkor nem mindig ugyan úgy kéne csinálnia csak azért nem értem mert a körülmények meg nem változnak.

2021. nov. 2. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen random attól függően, hogy mennyi áram folyik a tekercseken. Ha pont annyi, hogy a rezgése a hallható tartományba esik, akkor fogod hallani.
2021. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én ezt érted de mikor kb ugyan azt csinálod tehát kb hasonló mennyiségű áramnak kéne folynia tekercsben nem? napokig meg sem szólal aztán elkezdi aztán megint hallgat?
2021. nov. 2. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!