Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ad képet boot közben, VGA...

Nem ad képet boot közben, VGA hiba lenne?

Figyelt kérdés
Az alany egy GTX 770 és ameddig nincs driver a gépen addig nem ad képet. Boot közben ugyan az a helyzet, ameddig Windows-ig nem ér el nincs kép. Mitől lehet?

2021. nov. 3. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Tiltsd le az integrált kártyát.
2021. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindent jól csináltam akkor letiltottam.
2021. nov. 3. 09:05
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem javult meg a helyzet.
2021. nov. 3. 09:29
 4/8 anonim ***** válasza:

User Error

Hibás bios beállítás.

2021. nov. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, és most mit kellene csinálnom? Lesz valami rendszerhiba, ha így használom?
2021. nov. 3. 10:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Dugd át, állítsd át, dugd vissza.
2021. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet félreértem a dolgot. Bios reset volt, optimális beállítás is volt, elemet kivettem és vártam vele. Szerencsére volt másik hdmi itthon és azzal is ugyan azt csinálta.
2021. nov. 3. 11:58
 8/8 P.O.C. ***** válasza:

Biztos beállítási hiba. Ha hardveres lenne nem adna képet egyáltalán.


Alapértelemzés szerint úgy szokott működni, hogy ha az alaplapi video kivezetésbe dugod a monitort, az IGP lesz az aktív, ha meg a diszkrét (PCI-E) videokártyába, akkor meg az.


Ezt persze módosíthatod a BIOS -ba, akár teljesen le is tilthatod az IGP-t. A lényeg hogy a monitor kábel mindig abban a kártyában legyen amit használni akarsz.

2021. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!