Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A processzorhütöt miért nem...

A processzorhütöt miért nem tudom vissza csavarozni az alaplaphoz?

Figyelt kérdés
Rugós csavarok vannak a hütön, és az istenért sem tudom vissza csavarozni.
ápr. 27. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nyomd erősebben.
ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Félek hogy kárt teszek benne.
ápr. 27. 17:18
 3/17 A kérdező kommentje:
Bármilyen erőssen nyomom, nem kap bele.
ápr. 27. 17:27
 4/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Széjel szedtem az egész számítógépet, az alaplapot kiszedtem, de még így sem sikerült becsavarozni.

Más ötlet?

ápr. 27. 18:32
 6/17 anonim ***** válasza:

Pár hete volt nálam egy AM4-es lap valami ocsmány hűtővel ami szintén rugós csavaros volt, de olyan mocskosundorító erős rugó volt rajta, hogy rendesen neki kellett feküdnöm pedig én 100kg felett vagyok. Amíg nem nyomtam "erőből" addig nem érte el a csavar a furatot. Vannak olyan sz@r hűtők, amik ilyenek.


Ha előtte is az a hűtő volt rajta és be volt csavava akkor vagy nincs valami rendesen a helyén, vagy gyengusz vagy :D


Küldj képet mivel küzdesz.

ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ezzel küzdök, de már feladtam, mert nincsen több ötletem.

Széjjel szedtem, kibeleztem az egész gépet, és úgy próbáltam az alaplapra ráerősíteni a processzor hűtőt, de úgy sem sikerült. Végső elkeseredésemben megpróbáltam, akkus csavarbehajtóval is, de azzal sem sikerült. Utána össze raktam a gépet, és lemondtam róla. Most meg elővettem a laptopomat.

Sokszor szedtem már szét gépet, számtalanszor újra pasztáztam, de még egy ilyen elb@szott rúgóscsavarokkal még nem találkoztam.

Nagyon kíváncsi lennék, hogyan rakták össze ezt a gépet. Érdekes módon az alaplapban a 4 lyuk ahova mennének a csavarok, nem volt benne menet. Így még is mibe kapna bele a csavar?

Nem kínlódok vele, elég volt.. De lehet hogy holnap fogom a kalapácsát, és széjjel verem a processzorhűtőt, és veszek egy másikat.


Fazs@ most, meg a képfeltöltést nem engedi.

ápr. 27. 21:50
 8/17 A kérdező kommentje:
ápr. 27. 21:54
 9/17 anonim ***** válasza:

Azért nem kap bele, mert hiányzik a hátlap. Anélkül nincs mibe belekapjon :D

Ugyanez a retek volt nálam is legutóbb,moslék egy hűtő.

ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hátlap nélkül, hogyan tudok összerakni?
ápr. 27. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!