Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor hűtő-kompatibilitás...

Processzor hűtő-kompatibilitás asus PRIME H410M-K R2.0 alaplap esetén? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Milyen hűtő esetén lehetek biztos abban, hogy sem a magasság, sem a szélesség nem fog gondot jelenteni, egyik slot-ot sem takarja el?

Csendes, jóminőségű hűtőt szeretnék rá, valószínűleg i3 10100 processzor lesz benne, vagy ilyen teljesítményű.Gyári hűtő helyett csendeset és jó minőségűt szeretnék.



2021. nov. 3. 09:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10: Rosszat nézel - én az 5,25"-os bővítőhellyel ellátott változatot:

[link]

linkeltem be.

2021. nov. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Értem, elnézést. Ez az 5.25 bővítőhellyel ellátott verzió nálunk is kapható sok helyen? arukereso.hu oldalon nem találom illetve sorozatszám alapján nem tudom hogyan tudom egyértelműsíteni megrendeléskor hogy az "5.25 vltozat kell" ha nincs megnevezve, ha kiválasztáskor erre nem ad lehetőséget a gépösszerakó.
2021. nov. 3. 14:11
 13/13 anonim ***** válasza:

A #9-es hozzászólásomban pont az 5,25"-os bővítőhellyel ellátott ("5.25" bővítőhely: 1") változat Árukeresős adatlapját linkeltem be. Ott vannak ("Boltok és árak")

[link]

a boltok, akik ezt árusítják - például az egyik nagyobb forgalmazónál:

[link]


Az 5,25"-os bővítőhely NÉLKÜLI változat a MCB-B400L-KGNN-S00 vagy MCB-B400L-KNNN-S00 modellszámú, az 5,25"-os bővítőhellyel ELLÁTOTT változat pedig MCB-B400L-KG5N-S00 vagy MCB-B400L-KN5N-S00 modellszámú (az 5-ös utal a modellszámban az 5,25"-os bővítőhelyre).

2021. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!