Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek? A winyóm hozzáféré...

Mit tegyek? A winyóm hozzáférése megtagadva?!

Figyelt kérdés

Vettem egy 1 TB-os winyót, és az elmúlt időkben, mindent rámentettem, de tényleg, a legfontosabb adataimat is, a telefonjaimról, stb.


Most rákötöttem a TV-mre, és azt írja nincs adat. Aztán a gépre kötve sincs semmi adat, azt írja ki:


G:\ nem érhető el.

A hozzáférés megtagadva.


Most windows defenderrel vizsgáltatom, és az már vagy 1 órája, az 50.000-redik fájl megvizsgálásánál tart....


Szóval olyan mint ha az adatok még rajta lennének, de le van blokkolva a winyó.



Mi ilyenkor a teendő?


Formázni semmiféle képpen sem szeretném, mit tegyek?



2021. nov. 4. 06:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg egy live linux-al, hogy ott látja-e.
2021. nov. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg hogy a lemezkezelő mit mutat. Ott meg kellene jelennie, és kell hozzá meghajtó betűjelnek csatolva lennie hozzá.

A TV-ről csak lejátszani akartál? Tud olyat? Vagy esetleg felvenni vele műsort? Mert van olyan TV, amihez csak úgy lehet csatlakoztatni merevlemezt, mint a legtöbb médiaboxhoz. Ezeknél a merevlemez tartalmát csak a tévé/médiabox tudja olvasni, bedugáskor úgy formázzák azt, hogy csak ők tudják olvasni, más rendszer (pl. PC) nem.

2021. nov. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Adatmentésre vidd el. Ne kísérletezz vele, ha valóban fontosak az adatok rajta. Legközelebb meg legyen biztonsági mentés.
2021. nov. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hard Disk Sentinel-ben is kellene nézni egy merevlemez állapotot.
2021. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!