Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eladhatom a notebookom, ha...

Eladhatom a notebookom, ha csináltam rajta windows alapbeállítást? Nem tudják visszaszedni a HDD-re az adatokat?

Figyelt kérdés

Teljes visszaállítást csináltam, szerintem mindent törölt. 1Tb merevlemezen 950gb hely, abból 910 szabad.

Nem tudják visszaszedni rá valahogy a letörölt dokumentumokat?


Bekapcsoltam a gépet és teljesen üresnek tűnik, az asztalon is csak a lomtár van és a microsoft edge.


2021. nov. 6. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon akarják vissza tudják, de nem hinném, hogy erre akarnának költeni, az adatmentésnek borsos ára van. Hacsak nem olyan dokumentumokról van szó, amiknek a kikerülése eget rengető lenne.
2021. nov. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2021. nov. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt a gyorsformázást megtehetem, és maradni fog a windows és a letöltött frissítések? (Windows update-tal)
2021. nov. 6. 00:43
 4/8 anonim ***** válasza:
NEm marad, reinstall kell utána.
2021. nov. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor mostmár így hagyom, ha nincs más módja.

Remélem nem lesz gond belőle, 300gb-nyi, egész életem képei és videói voltak rajta.

2021. nov. 6. 00:51
 6/8 anonim ***** válasza:

A 'chipher' fogja törölni az adatokat a szabadnak látszó helyről.

ahogy a 2-es link írja..

2021. nov. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan programok, mint pl. az sdelete, amik többször felülírják a lemezt (vagy annak csak üres részeit), így onnan az adatvisszaállítás gyakorlatilag lehetetlen lesz.
2021. nov. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnám, hogy formázod, utána dugig teszed valami nagy 4-8k-s filmekkel, miután rátetted, megint formázod és kész. Amúgy, ha nincs rajta semmi érdekes, ami mást is érdekelhet, akkor nem kell félni.
2021. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!