Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzor hűtő pasztát...

Milyen processzor hűtő pasztát vegyek?

Figyelt kérdés

Nézegettem többféle pasztát, de nem tudom melyik lenne a jó.


ARCTIC MX-2 4g

ARCTIC MX-4 4g

Noctua NT-H1



2021. nov. 9. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Benn van mindhárom kérdezett paszta a tesztben, de nem lövöm le melyik ynert :)

2021. nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, marad a Noctua NT-H1.
2021. nov. 9. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2021. nov. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
49%

Én mondjuk Grizzly alá már nem adok. De te tudod.

[link]


Aluhoz nem jó.

2021. nov. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Morzsi007 ***** válasza:
62%
Nincs túl tolva kicsit ez a pasztás dolog? 🤔Amiket felsorolt a kérdező, az sem a legalja.
2021. nov. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Én MX4-et vettem anno. Gyárit hűtővel jó 5-10 fokkal alacsony lett az átlag hőmérséklet. Az Arctic elég jó és megfizethető márka. Van, aki meg a Cooler Masterre esküszik - én mióta behalt CM táp 2 év után nem igazán, de ez személyes.
2021. nov. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam a GPU és a CPU is volt MX-4-el kenve. Mindkettőre nagyon jó volt, könnyen felvihető, jól folyik, könnyű vele dolgozni és a hővezetést is nagyszerűen megoldja. Ez mellett az ára is kb. semmi.


Viszont én #5-össel nem értek egyet. Van, amikor az a 4-5 fok is sokat számít. Éppen ezért nálam a GPU már nem MX-4-el, hanem Thermal Grizzly Kryonauttal van újrakenve. Többe került, de kb. kit érdekel, ha nem jár annyit a GPU ventije, nem melegszik annyit, stb. Szóval szerintem nincs túltolva.


A Cooler Masternek én nézegettem tesztjeit a legjobb pasztáiról is, de azok sem érték utol a Kryonautot, ráadásul a CM gyárt elég gagyi dolgokat is, így én nem erőltetném a termékeit.

2022. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!