Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » (Esetleges) online oktatásra...

(Esetleges) online oktatásra milyen használt laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Milyen CPU? Mennyi RAM és mekkora merevlemez vagy SSD? Konkrét típust is írhattok, minél olcsóbban, kb 70 ezerig.

2021. nov. 13. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Lenovo thinkpad
2021. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Mire kell??

Beülni egy teams előadásra??

Vagy esetleg programozni, tervező programot futtatni vagy más combosabb programokat??

Ha csak órára kell beülni arra kb bármi megteszi.

Sőt, ha úgy van veszel egy legolcsóbbat amit találsz akár 2 giga rammal, dobsz rá egy linuxot, az ms teamset fel lehet rakni, webex meg a többi meg elmegy online. Ez még a legolcsóbb. Csak tényleg nem mindegy mik az elvárások.

2021. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocs, nem voltam elég részletes. Általános iskola, 7. osztályos online oktatásra. Nem saját részemre lenne. Nekem nincs gyerekem, nem tudom mik a pontos követelmények ilyesmire.
2021. nov. 14. 00:24
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

Valószínűleg picit drágább lesz... de próbálj alkudni 😉


A lényeg, hogy legyen 4 szálas i3-i5(-i7) processzor (ideális esetben 7000 vagy újabb sorozatból), fullhd kijelző, ssd, (4-)8GB RAM, magyar billentyűzet.


Elsősorban hardveraprót javaslom, megbízható eladótól.


Pl

[link]

[link]

2021. nov. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Felesleges írni bármit, keress valami gagyit használtan ennyi pénzből nem lehet kihozni semmit.
2021. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!