Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fujitsu LH532 laptop grafikai...

Fujitsu LH532 laptop grafikai kártyáját lehet egy fokkal modernebbre cserélni? Tudja kezelni?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom, teljesen okés, csak szépen lassan elavul a videokártyája, és a Win 11 már nem is fogja támogatni. Addig még elvagyok vele, ameddig a win10 támogatott, minden más dolgával teljesen elégedett vagyok, 8 GB RAM, 500GB SSD, ezért nem szeretném lecserélni.

2021. nov. 15. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem cserélhető. Vagy forrasztott, vagy processzorba integrált létezik ebből a típusból.


W11 támogatást már megkerülték, így ha akarod, megoldható. De értelme nem igazán lesz még egy ideig. Jó a W10.


Mit tapasztalsz pontosan, ami miatt gyengének érzékeled a videokártyáját?

Mert már megjelenésekor is gyenge volt, szóval ez nem újdonság... esetleg az lehet újdonság, hogy akadoznak a filmek, youtube?

Erre az a megoldás, hogy h.264-be kell letölteni a filmeket, illetve YT-t is h264ify vagy youtube enhancer böngészőkiegészítő beállításaiban rá kell venni, hogy ne használja a VP# kódekeket. h.264 hardveresen támogatott még a laptopoddal.

2021. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. Egyszerűen azt írja ki a Windows, hogy ez a gép nem alkalmas a 11-re való átállásra.

Addig, ameddig a Win 10 támogatott, addig szerintem sincs értelme babrálni.


Ha jól emlékszem, a Direct 11-re nem lehetett frissíteni, de lehet, hogy már a 10-re sem.


Youtube-bal alapvetően nincs gond.

2021. nov. 16. 06:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor oké. Nincs miért aggódnod. Windows 10 maradjon rajta bátran, és használd egészséggel! 🙂
2021. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi. Főleg az 1-es válaszodat! Csak azt gondolná az ember, hogy az újabb mindig jobb, pedig tudom, hogy nem. :D
2021. nov. 17. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!