Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üvegszilánk ment az xboxba,...

Üvegszilánk ment az xboxba, lehet baja?

Figyelt kérdés
Tehát éppen egy 10 perce játszottam a GTA SA. Definitio. Kiadással, miközben éppen egy küldetésen úgy felcsesztem magam, hogy belevertem kettőt az asztalba. Nem tudom mekkorát ütöttem, de az asztalon lévő üvegpohár darabokra tört a rezgéstől, majd legurult a földre. És ahogy láttam pár szilánk egyenesen a Series X tetejébe ment. Még hallottam is ahogy a venti elkapja. Lehet tőle baja? Kikapcsoltam, és fejre fordítottam, hátha kiesik belőle, de semmi. Belefújtam levegőt, porszívóval is beleszívtam a tetején és a hátulján, de továbbra sem jött ki belőle semmi. Bekapcsoltam, nincs baja, megy minden ahogy eddig. És még a küldetés is sikerült a végén. Viszont aggódok a box miatt. Lehet ettől bármi baja?

2021. nov. 16. 12:55
1 2
 1/11 P.O.C. ***** válasza:
31%
Nem lesz baja, mert az üveg nem vezeti az áramot.
2021. nov. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, bár elméletileg okozhat odabent sérülést.

Egyébként pedig javaslom egy pszichológus felkresését, vagy valami más játék használatát. Nem erről kéne szólni a játéknak.

2021. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

14:09-es!


Az vesse rám az első követ, aki még nem ragelt ki játékon. Annak idején 8 évig cod4-eztem, körülbelül 15 billentyűzetet b*sztam szét a falon, az utolsót csak azért nem mert egérrel együtt annyi volt mint az akkori fizetésem fele. Havernak kint az erkélyen sorakoztak a halomra vert billentyűk. Ezek voltak a szép idők! Ezt a játékot is nosztalgiázni vettem elő. Annó Skypeon dumáltunk, és toltuk a codot, közben azon röhögtünk melyikünk ragel éppen nagyobbat. Volt hogy a két ujjammal téptem fel az egeret, volt hogy szimplán akkorát vertem rá, hogy szétnyilt. De ez ezzel járt. Ettől voltak szépek. K*rva sok olcsó billentyűzet, és egér volt a szekrényben. Aki ezt nem élte át soha, nem fogja érezni. Nem vagyok ettől egy agresszív állat. Legalábbis a hétköznapokban nem.

2021. nov. 16. 15:05
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

"Az vesse rám az első követ, aki még nem ragelt ki játékon."

Rendben. Adod a követ, vagy hozzak?

Tizenéves korom óta játszok. Igen, volt olyan, hogy felbosszantott, amikor valami nem sikerült. De akkor hagytam a francba, és játszottam mást. Két okból: egyrészt mert azt a pénzt hasznosabb dolgokra is költhetem. Másrészt: azért, mert a játéknak nem ez a lényege. A játék azért van, hogy jól érezzük magunkat. Nem pedig az, hogy vadbaromként viselkedjen tőle az ember.

"De ez ezzel járt."

Nálad lehet.

"Nem vagyok ettől egy agresszív állat."

Á, tényleg nem. :D Már az írűsod stílusából is tükröződik, hogy a nyugalom szobra vagy.

" Aki ezt nem élte át soha, nem fogja érezni."

Hatalmas életbölcsesség. De tudod, mit? Én nem is akarom azt érezni, hogy egy játéktól török-zúzok.

Nem mondom, lehetnek olyan helyzetek, amikor az embernek törni-zúzni van kedve. De nem attól, hogy nem sikerül valami egy hülye játékban.

2021. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Inkább te hozd a követ.


Az írásom stílusából... Érdekes. :D

Rendben akkor bűntudatom lesz, mert kirageltem egy játékon. Ha valóban ilyen nyugodt típus vagy, akkor irigy vagyok rád. :D

Ha már személyeskedünk, akkor gondolom te voltál az az ember, akit suliban megütöttek, és inkább elsétált. Vagy akinek elvették a kajáját, és inkább ő kért bocsánatot. Hát... Én inkább örülök hogy nem lettem tápos.


(Tessék, ha rövidtávon szűrt információkból szeretnél hosszútávú következtetéseket levonni, akkor csinálhatjuk.)

2021. nov. 16. 15:31
 6/11 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nem sok köze van egymáskor. Mikor ki kell állnod magadért, az teljesen más tészta. De törni zúzni, csak azért mert ideges vagy, az nem túl jó előjel.


Most komolyan, akkor te munkahelyen is ezt csinálod (vagy fogod csinálni)?! Mert ott is lesznek olyan helyzetek, mikor valami nem úgy sül el, ahogy kéne. Sőt lesznek rettentően idegesítő kollégáid is. Elronthatsz egy munkadarabot, komplett projektet egy számítás miatt stb., amit nagyon sok munkával lehet helyrehozni. Akkor is szét fogod verni berendezést vagy a kollégádat?!

Mert így akkor rohadt hamar az utcán vagy sitten találod majd magad, ha csak nem tanulsz önmérsékletet.

2021. nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, az élet semmilyen más táján nem kap el a rage egyébként. Dolgozom már elég régóta. Kizárólag néhány játékon tudok így kiborulni.
2021. nov. 16. 15:49
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Akkor játszál más játékkal.


De azért egy GTA:SA-on nem értem, hogyan tudtál így kirédzselni...


A világ legkönnyebb játéka halál komoly és nyugodt lelkiismrettel kijelentem, még akkor is ha billenytyűzettel játszottam 10 éven keresztül.


Egyébként kapcsold ki, fordítsd fejjel lefele és rázogasd amíg ki nem esik, ha bement valahogy ki is kell jönnie.

2021. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
GTA: SA a világ legkönnyebb játéka, az igen... Gratulálok... Akkor játszd ki San Fierro-ig és a repülő iskolásig és meg tudod milyen a világ legkönyebb játéka.
2022. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 szerinted 10 év alatt hányszor játszottam ki?

Az egyetlen nehéz dolog az amikor Catalinával kell ellopni a tankert, de ha annak a trükkjére is rajön az ember (ami kemény 3 probálkozás) akkor egyből megy az is.

De mondom jobbat, a Zero RC-s küldijei a legkönnyebbek számomra hiába rédzsel rajta mindenki, ha beallítanák az irányítást a kezükre akkor le is van tudva.


Egy AC IV:Black Flag nehezebb játék volt nekem...

2022. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!