Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehetne egy Oculus Rift...

Hogy lehetne egy Oculus Rift S-t megjavíttatni?

Figyelt kérdés

Sajnos pár hónapja esett egy fél métert egy székről, de a dobozában volt. Nem tudom mi történhetett, talán a kábellel lehet-e gond, de furán viselkedik azóta a Rift.


Hát a lényeg az, hogy a képernyőn 3 pont mozog, amikor be van kapcsolva az eszköz. Tehát sötét háttér, és 3 szürke pont animáltan mozog, ezen kívül hang van az eszközön, a gépen amit teszek zenét, hallgatni lehet rajta.


Ha google képkeresőn rákerestek "oculus rift S three dots" az első 2 találat az, ami történik velem. 3 fehér pont vízszintesen, egy szürke háttérrel, mögötte feketeség.


Én mindent megpróbáltam amit csak az interneten írtak. Oculus program frissítés, béta mód bekapcsolás (vagy mi) program újratelepítés, kábelek kihúzása, sorrendben időközzel visszadugása, windows rendszer frissítés, már windows 10 2H20 v mi, a lehető legújabb verzión van a windows, a fejem tetejére is álltam, imádkoztam, és kőzöm sincs mi lehet a gond vele.


Érdekesség, hogy amikor az oculus riftet az oculus programmal megpróbálom "párosítani", azt írja ki hogy "Failing sensor check"... erre is megpróbáltam ezer megoldást, kábel ide oda dugdosást, (igen, kék USB-be van bedugva a kábel) de semmi nem segített ezen sem..


Gondolkodtam rajta hogy ha már így mondják hogy dugjam ide oda az eszközt, meg nem kap elég áramot, biztos a kábellel lehet a gond, de nem tudom, hang van az eszközön rendesen, meg hát világít is..


Annyi észrevételem még van, hogy egyszer-kétszer amikor a fejesből kihúzom a kábelt, és visszadugom, egy fél tized másodpercre beugrik az a szobácska a fejesen, ami a "kezdő oldal" tudjátok. De aztán eltűnik és 3 pont...


Van valaki aki így járt még rajtam kívül?

Mit lehet ezzel kezdeni? Megjavíttatni hogyan lehetne?

Gondoltam rá hogy konzol szervízbe viszem, mert nekik csak vannak eszközeik ehhez vagy ehhez hasonló dolgokhoz, meg aki sokat szedett már szét, szerelt meg és rakott össze ilyen kütyüket csak többet lát, ha belenéz, mint én..


De ezeket a fejeseket nem arra tervezték, hogy ugráljanak benne? Tehát egy fél méteres kis esés ekkora gondot okozhatott neki? Még dobozban is? Elég fura helyzet..



2021. nov. 17. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Itt kérdezz rá: [link]


A srácok nagy guruk, segítenek

2021. nov. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!