Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Oculus quest 2 megéri?

Oculus quest 2 megéri?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 04.20-án vettem, azóta a PC-t csak azért kapcsolom be, hogy streameljem a játékokat és a filmeket a Quest2-mre:) Milyen PC-d van? MErt a natív játékok hamar idegesítőek tudnak lenni, hamar PC-s VR játékokhoz fordul az ember
2021. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Annyira nem jó a gépem de később azt is cserélni fogok. Azért szerintem egy ideig el lehet lenni vele
2021. jún. 14. 14:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert nem írtad le, milyen géped van. HA jól tudom 1660Ti alatt nem is kompatibilis, nem fogsz tudni PC-s játékokat streamelni


Az elején a VR élmény mindent feledtet (ha még nem VR-oztál soha), de ez pár hét múlva alábbhagy.

Az is egész húzós, hogy pl. a skyboxszal vagy a bigscreennel óriási, mozivászon méreten nézheted a filmjeidet, és a 3D-s filmeket is tökéletesen lejátssza nekem a skybox


Szerencsére a quets2 pc nélkül is használható. Szóval te döntsd el.


A natív játékok legtöbbje szerintem gagyi, de sokaknak tetszik, főleg, ha multizol is. És relatíve drágák

2021. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én kb. féléve vettem a Oculus Q2-t. Szerintem ár/érték arányban a legjobb. Igaz, Store-ban nincs sok értelmes játék, de van 1-2 amivel elszoktam járszani PC nélkül is.

- SuperHOT, egy gondolkodós, találd meg a megfelelő sorrendet féle akció. Szerintem VR-ban jobb mint Bill+Egér kombóval.

- The Walking Dead: Saints & Sinners, amit a TheVR-osok is játszottak. Linkeket lásd alább. Csak Native Oculus-on a hardver miatt butitott a grafika, de ennek ellenére volt pillanat mikor én is beszartam...


https://www.youtube.com/watch?v=Uyfj3P9IXaE

https://www.youtube.com/watch?v=xk_bb5HN2SE

2021. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én most a pc-s Asgardot nyomom, az fantasztikus játék. 12.000-ért nem is drága

Walking Dead is nagyon jó, én a PC-s verziót játszottam abból is, annak jobb a grafikája, mint a natív verziónak. Arizona sunshine kezdőknek ajánlott.

Aztán a Richie's prank. A liftes résznél kapcsoltam is, ki, nagyon meredek, nekem meg nem bírta a tériszonyom:D

SoperHot-ot annyian mondják, hogy kipróbálom, bár az Asgard's Wrath most hetekig le fog kötni

2021. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Asgard's Wrath PC-n? Honnan? Abból is van külön mint WallkingDead esetében?
2021. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Asgard's Wrath PC-n? Honnan?"


Oculus saját oldaláról

[link]


"Abból is van külön mint WallkingDead esetében?"

Úgy tudom, hogy nincs natív verziója

2021. jún. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nagyon megéri. Egyedül azzal van bajom, hogy gyorsan merül.
2021. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyedül azzal van bajom, hogy gyorsan merül. Ráközöd a tápra és úgy játszasz. :) Képzeld idővel az aksija is veszít az élettartamból.
2021. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mi egy Powerbankra kötve játszunk vele. +5 óra azt hiszem.
2021. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!