Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kell nagy gépigény ahhoz,...

Kell nagy gépigény ahhoz, hogy gépen zenék összemixeléssel foglalkozzak, milyen ilyen jellegű megoldások vannak PC-re ha csakis klubzenéket akarok összerakni mixekbe, melyik a legjobb külföldi program erre?

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 17:33
 1/5 A kérdező kommentje:

Kell nagy gépigény ahhoz, hogy gépen zenék összemixeléssel foglalkozzak, milyen ilyen jellegű megoldások vannak PC-re ha csakis klubzenéket akarok összerakni mixekbe, melyik a legjobb külföldi program erre

irtual DJ-n Traktor DJ-n és Cross DJ-n kívül aminek nagy a gépigénye, de a legjobb mixeket lehet összehozni?

2021. nov. 21. 17:36
 2/5 anonim ***** válasza:

Én anno - az 1990-es évek végén, a 2000-es évek elején - Intel Pentium 1 MMX-es/AMD K6-2-es géppel, két sztereo hangkártyával, Windows 98-al, kettő darab Winamppal (amihez volt BPM-kijelző/tempóállító plugin), és egy analóg keverőpulttal simán kevertem zenét, nem kellett hozzá különösebb géperő. ;)


A jelenlegi programok közül ott van példának okáért az ingyees, nyílt forrású és multiplatform Mixxx:

[link]

ami:

* kezeli az ASIO - érdemes olyan hanginterfész(eke)t beszerezni, ami(k) kezeli(k) ezt a meghajtóprogramot - meghajtóprogramot ( [link] ), ezzel kis késleltetést (~mire az audiojel a hangkártya kimenetére jut) elérve

* kezeli a különböző DJ-/MIDI-vezérlőket ( [link] )

2021. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem a legjobb mixprogram kéne amit egyszerű kezelni, úgy, mint a VirtualDJ régi verzióját, nincs szükségem klippek mixelésére, csa kzenére, de ahhoz a legjobb programot keresem.
2021. nov. 21. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Akkor a #2-es hozzászólásomban javasoltam egy ingyenes, nyílt forrású, multiplatform, DJ-vezérlőket és kis késleltetésű meghajtóprogramot kezelő megoldást.
2021. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én eddig VDJ-t használtam, annál jobb akkor nincs?
2021. nov. 21. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!