Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megmondanátok a gyártónak?

Megmondanátok a gyártónak?

Figyelt kérdés

Régen elég népszerűek voltak az MP4 lejátszók, van amikben van infra/ bluetooth/wifi, érintőképernyő és van amin még játék is volt (tetris).


Ma már ezeknek nem nagyon van szerepük, telefonon hallgatja a legtöbb ember a zenét.


Kitaláltam, hogy mire lehetne ezeket a legyártott hardvereket használni, találtam megfelelő eszközt is. Rendelni akartam 100 darabot és a gyártó írt egy levelet, hogy indokoljam meg mire kell ez nekem, mert csak akkor küldenek ilyen mennyiséget.

Most mondja meg, hogy átalakítom az Mp4 lejátszójukat valami mássá, vagy mondja, hogy csak úgy ajándékba, vagy retronak?


Nem is értem ezt az eljárást részükről.



2021. dec. 22. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az komoly, hogy elhatározod mire lehetne használni, és rögtön veszel belőle 100 darabot :D
2021. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

van pár prototípus és megrendelés is


100 darab az hamar elfogy, nagyjából 200 +-50 amit már most vinnének

pedig telefonról ugyanaz elérhető

2021. dec. 22. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
megmondod hogy viszonteladó vagy azt kész
2021. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
DIY projektre, és akkor még csak nem is hazudsz
2021. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!