Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Javítható? HD6950 2gb

Xantus 45 kérdése:

Javítható? HD6950 2gb

Figyelt kérdés

Sziasztok, Kaptam egy videókártyát viszont elég érdekes a jelenségel produkál, Berakom a gépbe rendesen add képet nem csikoz semmi, normálisan bejőn vele a windows 10 feltéve a drivert játékot is ellehet vele inditani visszont egy idő után újra inditja a gépet vagy lecsapja a tápot és újra be kell kapcsolni a gépet,

Nem hiném hogy túl melegedne, újra van pasztázva+ Accelero Artic treme 3 ventis hütése van, és nem is melegszik,

Több gépbe is let tesztelve, Több Wattos tápegységel is, szoval ami kizárt hogy a táp lehet a baj, meg az is hogy memoria chipek, mert akkor be se jönne, meg szerintem az is hogy bga-s mert nem csikoza a képet meg még a Gta trilogy is elinditota és egy 5 percig ment is és úgyan úgy lecsapta vagy csak elment a gép és a ssd és a játék is nem ment, Nem tudom mi lehet a baja, ha valaki tudja hogy lehet megcsinálni akkor nagyon szépen köszönöm! Multiméterel meg méregetem hogy megfelelően kapja a 2x6 pin-ről az áramot



2022. jan. 1. 02:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon régi kártya, gyakorlatilag bármi tönkremehetett rajta ennyi idő alatt. Próbáld meg lejjebb húzni az órajelet és a feszültséget első körben. Alapvetően azt mondanám, hogy nem éri meg a macerát, mert egy rx460 is gyorsabb nála, ötöd akkora fogyasztással, de 40 ezer alatt nincs egy sem, annyit ez a teljesítményszint meg nem ér meg.
2022. jan. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 elistvan ***** válasza:
Az, hogy több wattos táp az nem lényeg. Milyen márkájú tápok voltak? Ha csak névben ennyi vagy annyi wattosak az nem jelenti feltétlen azt, hogy bírják is huzamopsabb ideig a rájuk írt teljesítményt tartani.
2022. jan. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bróbáltam Underclocolni is az se vált be, 1: fsp hyper pro 650w

2: chieftech a-90 500W

Számomra megérné a macerát mert ahoz képest hogy retek régi, van teljesitménye máig, Bármilyen Dx11 játékot képes futatni, És még mondhatni jól is felszerelt kártya, 2 Dvi,1 Hdmi, 2 Mini HDMI

Szoval még arrol se lehet panasz hogy nincs ellátva, rendesen, az meg hogy mennyit eszik, hát egyé azért van :"D, és amúny meg Nem a saját gépembe kell mert meg vagyok az rtx 3070 mini-vel, szint úgy a fő gépemel teszteltem ezt is, szoval táp azért mondtam nem lehet,

2022. jan. 1. 15:22
 4/9 anonim ***** válasza:
A fogyasztás azért probléma, mert a hőtől megdöglik az elektronika. Jó eséllyel ez történt itt is.
2022. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Magyarúl: Kuka?

Esetleg van rá valami megoldás?

Mert kár érte, de az is nagyon érdekes hogy müködik és lehet rajta játszani utána levágja a gépet vagy újra inditja és újra müködik egy ideig, Esetleg képet Link Formájában Google drive-al csatoljak? Hogy ha valaki tudja hogy kb mi döglöt meg benne, és mit kel cserélni, SMD Forasztóm van és hülégfüvom is amivel akár IC/Mosfet et is letudok szedni is újat rakni a helyére, csak ahogy néztem ezen rohadtul nincs mosfet lehet én mondok hülyeséget, biztos van csak más formában. Viszont nem osztom az észt mert annyira nem értek hozzá, Vilanyszerelő vagyok nem Videókártya javító :"D

2022. jan. 1. 23:37
 6/9 elistvan ***** válasza:
Vidd el esetleg valakihez aki ért hozzá, és állapodj meg vele úgy hogy fizetsz neki egy kisebb összeget az átnézésért és csak akkor a teljeset ha meg tudja csinálni. Valóban lehet valami más gondja is.
2022. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy úgy nem találtam-találok, sehol olyan üzletet :( DominikMühelye let volna a jó csak budapest-re kellene postáznom ami tudom hogy nem drága, Lehet az lesz akkor az utolsó opció, De ha esetleg egerben van olyan bolt/magán szaki :D aki feltudja támasztani hamvaiból, akkor azt kérem írja meg nekem, Hogy hova menjek Vagy kihez vigyem :)
2022. jan. 5. 16:47
 8/9 elistvan ***** válasza:
Prohardveren valami szaktopicban kérdezd meg szerintem.
2022. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, Köszönöm szépen azért mindenkinek! :)
2022. jan. 6. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!