Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egér gombja javítható vagy...

Egér gombja javítható vagy tönkrement, ha hallani ugyan a kattintást, se mégse kattint ténylegesen?

Figyelt kérdés

Nemrég a jobb egérgomb adta meg magát, most már a bal is.


Ugyan tény, hogy régi egér, de úgy szeretem, megszoktam a formáját, stb. Szét fogom szedni, csak nem találtam még olyan pici csavarhúzót.


Ha van itt olyan, aki jobban ért hozzá, sok egeret javított már esetleg... szeretném megkérdezni, hogy mire gyanakodtok... Ennek végleg kampec, vagy javítható baja lehet, esetleg por, stb.? MOndjuk elég gyakran takarítok az asztalon, elég esélytelen, hogy retek lenne felhalmozódva benne, de ennyi év alatt ki tudja.


Ja és rendes, hagyományos usb-egér.


Most már csak annyit csinál, hogy a kurzort oda viszi nekem, ahova szeretném, de kattintani mindkét gomb esetén a laptop egérgombjával tudok csak. Ha erősebben kattintok, akkor se érzékeli... Pedig a hangja olyan szép! :)))))



2021. okt. 25. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki kell cserélned a mikrokapcsolót. Ez a legbiztosabb.

[link]

2021. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha, lényegesebben előrébb vagyok, köszi!
2021. okt. 25. 09:25
 3/4 Szirty ***** válasza:

Én is a kapcsolókat cserélgetem az egerekben. Elég gyorsan tönkremennek.

10-15 perces művelet. Csak kell hozzá csavarhúzó meg forrasztó páka, esetleg ónszippantó meg némi ügyesség.


El kell vinni valakihez aki foglalkozik elektronikával, megcsinálja neked ha sikerül szerezni bele csere darabot...

2021. okt. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Pedig a hangja olyan szép! :)))))"


Milyen egér az?

Én évekkel ezelőtt vettem olyan egeret, aminél szinte nem is lehet hallani, ahogy kattintasz vele. Ezt:

[link]


Mondjuk más előnye nincs, de legalább nem a kattogástól fogok bekattanni. :)

2021. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!