Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez mitől lehet és mi lenne a...

Ez mitől lehet és mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
két monitorom van ugyanabba az elosztóba bedugva. Amikor a konyhában ki vagy be kapcsolódik a mélyhűtő az egyik monitor néhány másodpercre elsötétedik. Nem kapcsol ki mert a bekapcsoló led továbbra is ég tehát nem a tápellátás megy el. A két monitor hdmi kábelel kapcsolódik a dokkolóhoz ami usd C vel a laptophoz. Ha megcserélem a két hdmi kábelt a dokkolóban, akkor is ugyanaz monitor megy el tehát nem is kábel hiba. Gondolom a dokkolóval lehet a gond, de mi okozhatja ezt mert különben működik. És kb két hónapja csinálja csak.

2022. jan. 5. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Érzékenyebb a monitor az elektromos hálózatban lévő feszültség változásokra, enyém is csinálja mikor kapcsolgatom a világítást,

Nem találtam rá értelmes megoldást még angol forumokon se, tavasszal majd lecserélem az elektromos vezetéket ennél a konnetornál amibe a gép csatlakozik és csak az lesz rajta más nem hátha akkor megszűnik a hiba

2022. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, bár nem értem, hogy ha eddig nem csinálta akkor most miért? illetve, ugyanaz a márka és típus mindkettő és csak az egyik csinálja.
2022. jan. 5. 14:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam és a monitort átdugtam a laptop hdmi kimenetébe közvetlenül és ilyenkor nem csinálja, szóval nem a monitorral van a baj, hanem a dokkolóval.
2022. jan. 14. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!