Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működnek a tápegység...

Nem működnek a tápegység kapcsolói?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy ismeritek a Thermaltake Toughpower GF1 850W ARGB gamer tápegységet? Olyan problémám lenne vele, hogy hiába kapcsolom a hátul a MODE, COLOR gombot, nem csinál semmit. Az alaplapomon 4 tűs RGB csatlakozó található, és a tápegység RGB csatlakozója is 4 tűs, tehát ezzel nem lehet probléma. A tápegység könyvében nem találtam róla leírást. Hátul található egy MODE és egy COLOR gomb, de azokat hiába nyomkodom, nem csinálnak semmit. Szépen világít több színben, de nem tudom állítani.


Erről lenne szó:

[link]


Előre is köszönöm!



#Tápegység ARGB világítás probléma #Tápegység RGB #ARGB/RGB
2022. jan. 7. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rá van dugva az alaplapra, akkor az vezérli, nem te manuálisan. A gombok akkor működnek, ha az alaplap nem vezérli.
2022. jan. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, miután megírtam a kérdést, már én is rájöttem:D Erre szokták azt mondani, hogy "Gondolkodj, mielőtt kérdezel" :D


Viszont, a BIOS-ba hogyan lehet azt állandó kék fényre állítani?

Keresgéltem a BIOS-ba, de nem találtam rá.


Alaplap: MSI B460 Tomahawk

2022. jan. 7. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!