Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akadoznak egyes játékaim?

Miért akadoznak egyes játékaim?

Figyelt kérdés
Igaz hogy régebbi alaplapom van, így régebbi típusú hardvereket vettem bele, de most újítottam be egy videokártyát, ami Sapphire ATI Radeon HD 1GB 4650 Agp8x névre hallgat. Ez állítólag jó cucc. Van 2 GB DDR2-es RAM-om. Igaz a winyóm 60GB-s és eléggé telített már. Szal itt vannak ezek a cuccok a gépben és pl a Mafia 2 simán megy fullgrafón, tök szép minden, de szaggat... Mi a fenét csináljak vagy vegyek már még a gépbe, hogy normálisan menjenek a játékok??? Remélem nem a vidikártya gagyi, hanem a RAM-on tunningolhatok még...
2010. szept. 8. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Öm perocesszor?

Gondlom egy P4 vagy celeron.Na ezek már kevesek az új játékokhoz...

Vegyél egy új gépet (nem mellesleg a HD4650 sem egy erős kártya...)

2010. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jovanny ***** válasza:
főleg, miután 1 GB-tal birkózik 64 biten. :D
2010. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Foglaljuk össze:


-Van egy alsókategóriás lassú videokártyád

-Van egy öt éves lassú vinyód


...és az a kérdés, hogy miért megy lassan? Hát nem is tudom...

2010. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még csoda, hogy elindul, nem?
2010. szept. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit vettél vidikarit, ami nemhogy nem jó cucc, hanem amikor megjelent, akkor számított szar cuccnak. Na ez 1 éve volt. Csoda hogy a Mafia elindul, ne full grafon nyomassad, hanem vegyed vissza. Full grafhoz minimum egy radeon 5830-as kéne, abból is nem AGP-s, hanem PCI-E-os os, mert a mostani géped nagyon szar.
2010. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem szar a kártya nekem sokkal gyengébbel is megy a GTA IV

kéne egy új merevlemez, vegyél még 2 GB ramot és egy jobb processzort

2010. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt egy erősebb cpu kellett
2010. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi mindenkinek, hasznos volt a segítség ;-) Asszem lemondok erről a gagyi gépről és amint lesz pénzem beáldozok egy újba :-S
2010. szept. 9. 16:05
 9/9 A kérdező kommentje:
Jah amúgy milyen alaplapot tudnátok ajánlani? hátha ez olcsóbb mint az új számítógép... (a csatlakozók egyezzenek, meg mittomén hány magos is jó)
2010. szept. 14. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!