Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akadoznak a számítógépem...

Miért akadoznak a számítógépemen a filmek, a videók és a játékok?

Figyelt kérdés
Eddig csak akkor akadtak a fentebb említettek, ha felment a cpu használat 100 %-ra amit szintén nem tudm miért.. de eddig nem volt ha nem volt 100%-on a cpu használat. Újra is telepítettem a windowst, azt hittem azzal volt a gond, de nem.Deamikor 100%-on van akkor végképp nem lehet semmit csinálni szinte, annyira akad minden, belassul és felhangosodik a ventilátor, és mintha ciripelő hangot ad valami ,és síp szerűen folymatosan hallatszik, ez akkor van ha már pár órája megy a gép. Ja és ha videót youtube-on teljes képernyőre rakok, vagy játékot indítok el ami teljes képernyős, szürcsögő hang jön ki a hangszóróból, csak teljes képernyőn.
2010. okt. 14. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hardver tulajdonságok, opp. rendszer? Hagyd a fenébe megnézem a gömbömbe és megírom mit láttam. :)
2010. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gigabyte alaplap nem tom pontosan a típusát, caleron 2,93 ghz cpu, 1 gb ram, geforce 6600 , 256 mb-os video kártya, és xp van a gépen. tehát nem azért lassul be a gép mert annyira ősrégi a gép hogy még filmet se lehet nézni rajta :d de lehet tönkre mehetett valami a hardverek közül...
2010. okt. 15. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet a videókari melegszik, mikor volt utóljára kitakarítva? Ha sok por van benne nem tud maxon forogni a ventillátora, és felmelegszik (nem működik 100%-osan és sípol is)
2010. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 hónapja kb. portalanítva lett, hát most is kitakarítottam, de nem ezzel volt a gond ezek szerint, mert még mindig fenn álnak a problémák... :S
2010. okt. 16. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor ennyire belassul megnézhetnéd Everest programmal a gép hőmérsékletét (A számítógép - érzékelők menüpont alatt).

Kiváncsi vagyok az eredményekre.

2010. okt. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!