Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vásároltam egy i5 11600-as...

Vásároltam egy i5 11600-as procit, alapból 6 mag. Se a core temp , se az AIDA64 nem jelez 6-ot csak 4-et. Egyedül az eszközkezelő ír 12 szálat. A kérdésem , hogy lehet átállítani 6 magra? ( a biosba már próbáltam ). Kösz , ha elolvastad.

Figyelt kérdés

#négymagos #i5 11600
2022. jan. 8. 06:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A feladatkezelő mit mutat?

Abban be lehet állítani, hogy külön a fizikai magokat mutassa meg a logikai magokat is mutassa-e.

Ha ott megjelenik a 6/12 akkor no para, egyéb iránt meg esetleg csinálj egy frissítést az AIDA64-en hátha olyan régi kiadás ami nem veszi a lapot.

Vagy CPU-Z-vel nézd még meg.


Egyébiránt ilyenről még nem is hallottam, de ha a BIOS 6 magosnak látja akkor ennyi, kisebb malőr van a szoftveres érzékelésben talán.

2022. jan. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana bios frissítéssel kezdeni,a fene tudja hogy milyen lapba pakoltad bele..
2022. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
MIlyen lap, illetve hol vetted a procit? ( Már csak amaitt kérdem, mert bár 11-es gen esetében nem hallottam még róla, de procikkal is tudnak a derék kínaiak trükközni )
2022. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

TUF GAMING B560M-E.

Közben kaptam egy kékhalált, és ott megtalálta a windows

a problémámat és a rendszerkonfigurációban be tudtam

állítani a 12 szálat.

köszi mindenkinek a segítséget.

2022. jan. 10. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!